Företagsanpassade kurser där du själv bestämmer hur många dagar samt hur många deltagare som ska ingå i din utbildningsplan.
Alla våra kurser går att anpassa i tid och upplägg. Du kan lätt plocka delar av våra öppna kurser och anpassa en egen lösning som passar dig och dina kollegor. När du är klar, så e-postar du listan till oss och tillsammans börjar vi titta på datum som kan passa. Utbildningen kan hållas hos oss i Malmö, Göteborg, Stockholm, ute på plats hos Er eller online via Zoom. Förberedelsekostnaden för själva utbildningen bjuder vi på men det kan tillkomma eventuella kostnader för resa, logi och traktamente om vi ska komma ut till er.
→ Heldag: 9 900 kr
→ Halvdag: 5 900 kr
Vi skräddarsyr kursen åt er
Med 25 år pedagogisk arbete i ryggen har vi har ganska lång erfarenhet av att vidareutbilda personer och företag som är i starkt behov av att höja sin kompetens. Idén är att skapa unika, kommunikativa lösningar anpassade efter varje företags behov och vision. Berätta vad du är ute efter, så skräddarsyr vi en utbildning åt dig som passar din kunskapsnivå, arbetsuppgifter och egna önskemål.
Du bestämmer fortfarande hur många dagar samt hur många deltagare som ska ingå i din utbildning. Utbildningen kan hållas hos oss i Malmö, Göteborg, Stockholm, på plats ute hos Er eller online via Zoom. Förberedelsekostnaden för själva utbildningen bjuder vi på men det kan tillkomma eventuella kostnader för resa, logi och traktamente om vi ska komma ut till er.
→ Heldag: 12 900 kr
→ Halvdag: 7 900 kr
Hör av er, så hjälper vi till att hitta bästa lösning!
info@grafiskaakademin.se